مشاوره‌ی پژوهشی

20 می 2020 03:44

با توجه به اهمیت مشاوره در حوزه‌ی آموزش و پژوهش و تاثیر آن بر کیفیت برونداد فعالیت‌های علمی، ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای به دانشجويان، سازمان‌ها و مؤسسات مختلف می‌تواند در کامیابیِ تحصیلی و مدیریتی آنان، انتخاب‌های سنجیده و شکوفایی استعدادها و قابلیت‌های‌شان بسیار مؤثر باشد.  

ما در مؤسسه فرهنگی بوم‌نگار دانش‌افزا می‌توانیم شما را در یافتن یک عنوان مناسب برای اثر پژوهشی کمک کنیم؛ روش تحقیق علمی را به شما آموزش دهیم؛ ساختار یک کار پژوهشی را برای شما ترسیم نماییم؛ شیوه‌ی گردآوری مبانی نظری و پیشینه‌ی پژوهش را به شما آموزش دهیم؛ شما را بر چگونگی فهرست‌نویسی و رفرنس‌نویسی علمی مسلّط ‌کنیم؛ چگونگیِ تجزیه و تحلیل داده‌ها و جمع‌بندی و نتیجه‌گیری را برای شما تبیین نماییم.

شما می‌توانید سفارش‌های خود را در هر یک از موارد زیر به ما بسپارید:

سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل نموده و جزئیات سفارش را از شما جویا شوند. پس از برآورد هزینه‌ی انجام سفارش و اعلام آن به شما، می‌توانید دستور انجام آن را منظور فرمایید. بهای انجام سفارش شما در این بخش بستگی به مدّت زمان جلسه‌ی مشاوره و موضوع درخواست‌شده جهت مشاوره دارد.

شاید در ابتدای شروع کار پایان‌نامه، دانشجویان دچار ابهام و استرس باشند و از مراجعه به اساتید راهنما و مشاور خویش جهت رفع این ابهام، احتذار نمایند. به همین منظور آن‌ها به مؤسساتی مراجعه می‌کنند که کارشان ارائه‌ی مشاوره‌ و آموزش انجام آثار پژوهشی است. این مؤسسات معمولاً دانشجویان و نویسندگان را تا آخرین مرحله‌ی فرایند پژوهش راهنمایی کرده و زمینه‌ی دریافت نمره‌ای موفق و مقبول را برای دانشجویان فراهم می‌آورند.

مؤسسه فرهنگی بوم‌نگار دانش‌افزا در راستای تحقق اهداف فوق با حضور مشاورین مجرّب، آمادگی خود را به منظور تأمين زمینه‌های یادگیری و رشد علمی دانشجویان اعلام می‌نماید و در این راستا، اقدام به برگزاری جلسات مشاوره‌ای می‌کند.

آخرین دیدگاه ها

هنوز نظری درج نشده است. شما اولین نفر باشید.

ثبت دیدگاه شما

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.